Nachádzate sa tu

Vulcanus uvítajú nadšenci grilovania aj profesionálni šéfkuchári. Každý si môže užiť jedinečný zážitok z grilovania na otvorenom ohni vďaka dôvtipnému dizajnu, rôznym veľkostiam, veľkej kapacite a neustále sa rozširujúcej ponuke príslušenstva.

Formy spolupráce

Domáce grily

Záhrada skutočne ožije, až keď si ju vy a vaši blízki užijete spoločne. A vtedy prichádza na rad Vulcanus. Oheň a jedlo spájajú ľudí už stáročia a spoločne vám ponúkajú dokonalý recept na nezabudnuteľnú večeru/oslavu/večer s priateľmi – stačí si len vybrať.

Hotely a reštaurácie

Ak sa usilujete o to, aby ste svojim hosťom ponúkli niečo jedinečné, už nemusíte viac hľadať. Vulcanus nie je len o jedle, je tiež aj o pôžitku z otvoreného ohňa. Naše grily sú vyskúšané a overené – sú skrátka magnetom pre ľudí.

Architekti

Navrhujete záhradu alebo mestský park? Plánujete verejné táborisko? Grily Vulcanus majú dlhú životnosť a odolajú akýmkoľvek poveternostným podmienkam. Vďaka tomu sú dokonalým dizajnovým prvkom funkčnej architektúry.

Cateringové služby

Vulcanus je pripravený na všetko. Na akcie vo veľkom aj v malom, na svadby či narodeninové oslavy. Mať pri tom všetkom šéfkuchárov, ktorí pripravujú lahodné pokrmy, je úžasné. A keď to robia priamo pred vašimi očami a na otvorenom ohni... nuž, až vtedy začína naozajstná zábava. Naše grily Vulcanus radu Pro910 sú dokonalou voľbou pre cateringové spoločnosti, ktoré sa snažia poskytovať tie najlepšie služby.

Pivovary

Nebudeme to zbytočne naťahovať – máme radi dobré pivo. Vulcanus a tekuté zlato sa k sebe skvele hodia. S naším grilom každá vaša ochutnávka či marketingové podujatie dozaista vyvolá rozruch.